جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ریدر RFID | قرائتگر RFID

ریدر rfid مغز یک سیستم rfid است که به صورت بدون سیم، با تگ rfid ارتباط برقرار می‌کند و اطلاعات تگ را به نرم‌افزار انتقال می‌دهد.

ریدر آر اف آی دی که به آن خواننده rfid یا قرائت گر rfid نیز گفته می‌شود، دارای یک ماژول rf درون خود است که به صورت فرستنده و گیرنده سیگنال‌های فرکانس رادیویی عمل می‌کند.

ریدر rfid کارکردها و انواع گوناگونی دارد؛ به طور مثال ریدر برد بلند از رایج‌ترین انواع قرائت‌گر rfid است که خود دارای انواع مختلفی است؛

در نتیجه هنگام خرید ریدر ار اف ای دی می‌بایست به مواردی چون نوع و کارکرد مد نظر توجه نمود.

RFID Reader

خرید ریدر RFID

نکاتی چون نوع کارکرد مورد نیاز، برد قرائت مد نظر و یا حتی شکل ظاهری می‌تواند فرد را هنگام خرید ریدر rfid با اشتباه مواجه کند؛ در نتیجه توجه به این نکات ضروری است.

پادکست

قرائت گر rfid برای قرائت تگ rfid نیاز به دید مستقیم ندارد و می‌تواند در شرایط خاص تا برد ۲۰ متر را نیز پوشش دهد؛ همچنین قرائتگر rfid به کمک قابلیت‌های این فناوری می‌تواند آیتم مد نظر را سریع، دقیق و با حداقل خطا شناسایی و ردیابی کند.

قرائتگر برد بلند rfid توانایی شناسایی و ردیابی بیش از ۱۰۰۰ آیتم در ثانیه را دارا است.

ریدر rfid را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد؛ ریدر ثابت (fixed reader) و ریدر پرتابل (portable reader).

ریدر دستی c71

انواع قرائت گر RFID

قرائتگر ثابت RFID | قرائتگر فیکس

خواننده دستی RFID | هندهلد RFID

ریدر موبایلی آر اف آی دی

ریدر موبایلی
قرائتگر موبایلی برد بلند POLARIS -پورت OTG

قرائتگر رومیزی rfid

ریدر rft200
قرائتگر رومیزی ۱۲۵ کیلوهرتز RO مدل RFT200-2 PNP
ریدر تاینی
ریدر رومیزی برد بلند POLARIS مدل TINY

قرائت گر rfid | ریدر برد بلند

ریدر برد بلند از رایج‌ترین انواع ریدر ار اف ای دی است؛ به گونه‌ای که امروزه در بسیاری از راهکارهای مبتنی بر فناوری rfid از ریدر برد بلند استفاده می‌شود؛ اما قرائت‌گر rfid انواع مختلفی دارد و می‌توان آن را بر اساس معیارهای مختلفی دسته‌بندی نمود.  

نقل قول

«هر کجا نیاز داشتید تا یک انسان، شیء، کالا و یا هر چیز دیگر را در هر زمانی شناسایی کنید و اطلاعاتی از آن در اختیار داشته باشید، می‌توانید روی RFID حساب کنید.»

RFID Reader

برای مشاوره جهت خرید انواع ریدر rfid و یا آگاهی از قیمت انواع ریدر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید؛ ما شما را در دستیابی به بهترین قرائت‌گر rfid مد نظر راهنمایی خواهیم نمود.

راهکارهای مرتبط

پیمایش به بالا