جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به دلیل تعمیرات خطوط تلفن، از تاریخ 26 لغایت 28 فروردین تمامی خطوط تلفن شرکت قطع می‌باشد؛ به منظور ارتباط با کارشناس‌های شرکت از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتس‌آپ، پاسخگوی شما خواهیم بود.

آویژه | درباره ما

مثل شرکت های بزرگ دنیا، داستان آویژه هم از داخل یک پارکینگ کوچک شروع شد؛ پارکینگی که متعلق به یکی از بنیانگذاران آویژه بود.
آویژه از گپ و گفت و رویا پردازی تعدادی رفیق که تصمیم به تغییر دنیای خودشون گرفته بودند، در سال 1386 خلق شد.
این رویا پردازی جسورانه، از فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات (IT) آغاز شد و تا ایجاد تخصصی ترین مجموعه در حوزه طراحی و پیاده سازی راهکارهای ردیابی و شناسایی، مبتنی بر امواج الکترومغناطیسی (RFID) پیش رفت.
این تفکر جسورانه باعث شده تا شرکت آویژه در زمینه‌هایی قدم بگذارد که هیچ مجموعه‌ای تا قبل از آن، جسارت ورود به این زمینه‌ها را نداشته است.
در طی این مسیر مجموعه آویژه هیچ‌گاه از شکست‌‌ نهراسیده و باور دارد که موفقیت‌های بزرگ از دل این شکست‌ها به دست خواهد آمد.
امروز، از شرکت آویژه به عنوان شرکتی با بیشترین تعداد پروژه‌ اجرا شده در زمینه تکنولوژی‌های حوزه شناسایی و ردیابی از جمله تکنولوژی RFID یاد می‌شود.

داستان‌های موفقیت شرکت تدبیر داده آویژه

تیم ۳ نفره آغاز راه، تبدیل به تیمی 20 نفره شده است که هر روز به رویا پردازی خود ادامه می‌دهد و برای دستیابی به چشم انداز خود، از تلاش و تفکر جسورانه دست نخواهد کشید.

تیم آویژه

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که در حال حاضر چه فعالیت‌هایی در مجموعه آویژه صورت می‌گیرد و خدمات این مجموعه چیست؛ پاسخ شما را اینگونه مطرح می کنیم:

نقل قول

«هر کجا نیاز داشتید تا یک انسان، شیء، کالا و یا هر چیز دیگر را در هر زمانی شناسایی کنید و اطلاعاتی از آن در اختیار داشته باشید، می‌توانید روی ما حساب کنید.»

همیشه این امکان برای بشریت وجود داشته است که با استفاده از ابزارهای مختلف بتواند «هویت منحصر به فردی» به افراد، اشیاء و کالاها، برای شناسایی آن‌ها اختصاص دهد؛
اسم و فامیلی که هر یک از ما انسان ها را با آن می‌شناسند نیز از جمله این ابزارها است.

شرکت آویژه نیز دقیقا همین کار را انجام می‌دهد؛
ما در مجموعه آویژه با در اختیار داشتن ابزارهای مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا، قادر هستیم تا هویت‌های منحصر به فردی را برای موارد مختلف تعریف کنیم و به آن‌‌ها اختصاص دهیم تا با استفاده از این هویت‌ها، آن موارد در سراسر دنیا قابل شناسایی باشند.

تکنولوژی RFID از جمله این ابزارهاست؛ با این تکنولوژی بیشتر آشنا شوید.

RFID چیست ؟

RFID (آر اف آی دی) مخفف عبارت Radio Frequency Identification و به معنای شناسایی از طریق امواج رادیویی است؛ امروزه ضرورت شناسایی و جمع آوری خودکار داده ها بدون نیاز به دخالت انسان جهت هوشمندسازی، افزایش سرعت عملکرد و کاهش خطا، تبدیل به امری حیاتی شده است. هر کجا این نیاز وجود داشته باشد که یک انسان، شیء، کالا و یا هر چیز دیگر، در هر زمانی شناسایی شود و اطلاعاتی از آن در اختیار قرار گیرد، می‌توان روی تکنولوژی RFID حساب کرد.

اما شناسایی چه مزایایی برای کسب و کارها دارد؟

امروزه داده‌ها و اطلاعات، حرف اول را در کسب و کارها می‌زنند؛ آویژه شما را در جمع آوری این داده‌ها یاری خواهد کرد.

تجربه بدست آمده در طی این سالیان باعث شده است تا شرکت آویژه بتواند متناسب با نیاز مشتریان و با در اختیار داشتن ابزارهای تکنولوژیکی مناسب، راهکار اختصاصی هر مشتری را مختص آن مجموعه ارائه دهد و اصطلاحا خود را یک مجموعه Solution Provider معرفی کند.

راهکارهای RFID اموال داری هوشمند انبارداری هوشمند آویژه

درباره شرکت تدبیر داده آویژه

ماموریت ما

ایجاد امکان شناسایی هرچیز در هر مکان و در هر زمان با استفاده از تکنولوژی‌های حوزه  Track & Trace

چشم انداز ما

اولین و تخصصی ترین شرکت ارائه دهنده تمامی راهکارهای تخصصی در زمینه شناسایی و ردیابی

معنی کلمه آویژه

انتخاب اسم برای یک شرکت در زمان آغاز فعالیت‌های آن از سخت‌ترین کارهاست؛ بنیان‌گذاران این مجموعه، «آویژه» را انتخاب کرده‌اند؛ اما آویژه به چه معناست؟

معنی آویژه در لغت نامه دهخدا

آویژه: [ ژَ / ژِ ] (ص ، اِ) ویژه. خاص. خالص. بَحْت. || مجازاً، دلبر. معشوق. || آویزه. پاکیزه. || شراب انگوری.

معنی آویژه در لغت نامه معین

آویژه: (ژِ) (ص . اِ.) ۱ – ویژه ، خالص . ۲ – معشوق ، یار یا دوست نزدیک .

اگر معانی شاعرانه این کلمه دوست داشتنی را کنار بگذاریم، می‌توان شرکت آویژه را با توجه معانی آن، به خاص بودن در ارائه خدمات و خالص بودن در برخورد با مشتریان خود شناخت

رنگ سازمانی شرکت آویژه

به رنگ آویژه

آبی!
اگر به لوگوی ما توجه کرده باشید متوجه رنگ آبی شده‌‌اید؛ اما چرا آبی کاربنی؟ برای پاسخ به این سوال به سراغ روانشناسی رنگ‌ها میریم تا شما رو از دلیل انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سازمانی آویژه آگاه کنیم.
با توجه به مطالعات صورت گرفته، رنگ آبی به عنوان یک رنگ آرامش بخش شناخته شده و اغلب به عنوان نماد صداقت، اعتماد، وفاداری، حکمت، اعتماد به نفس، هوش، ایمان و حقیقت در نظر گرفته می شود.
همچنین رنگ آبی، نماد دانش، قدرت، یکپارچگی و جدیت است.
شرکت آویژه نیز سعی دارد دانش و تخصص خود را به بهترین شکل در راهکارهای خود به مشتریان ارائه دهد.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن