دلایل اموال داری

سه دلیل الزام پیگیری و ردیابی اموال بوسیله RFID

اگر کالاهای شرکتتان بسیار سنگین وحجیم است، پس شما مشکلات مربوط به حمل و نقل روی پالت‌ها را درک می‌کنید.
استفاده از پالت‌ چوبی، معمول‌ترین راه برای حمل مقادیر زیاد است؛ اما با نگرانیهای زیست‌محیطی، به ویژه کاهش ضایعات، پالت‌های پلاستیکی تجدیدپذیر جذاب‌تر میشوند.
از آنجا که پالت‌های پلاستیکی هزینه بیشتری دارند، این موضوع برای شرکت ها مهم است که این را به عنوان اموال تجدیدپذیر ببینند. در این جا سه دلیل برای لزوم استفاده از RFID (آر اف آی دی) در ردیابی اموال تجدید پذیر آورده شده است.

بوسیله استفاده از RFID در ردیابی اموال ، پول خود را ذخیره کنید

در حالی که کسب‌وکار شما در حال ترقی است و سفارشات بیشتر می‌شوند، آخرین چیزی که شما نگران آن خواهید بود این است که اموال حمل و نقل بیشتری مانند پالت خریداری کنید.
اگر یک مشتری یک پالت را بازنگرداند، ممکن است شما هزینه یک پالت جدید را از سود خط تولید این ماه خود کم کنید.
بوسیله RFID به جای محاسبه ضرر می‌توانید با مشتری تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که آن را برگردانند.

بوسیله RFID زنجیره ای از شواهد و مدارک در ردیابی اموال خود ایجاد کنید

اگر بدانید که کدام مشتری یک پالت را پس نداده است ولی دروغ بگوید؛ چه اتفاقی می‌افتد؟ با زنجیره‌ای از شواهد ارائه‌شده توسط داده‌ها، شما می‌توانید مدرک ارائه کرده و درخواست کنید که آن را به شمار برگرداند. داده‌های مطالعه شده برای هر پالت را می تواند در یک پایگاه‌داده نگهداری شود، بنابراین حتی می‌توان دانست که این پالت امروز کجا قرار دارد و یا ۲ سال پیش کجا قرار داشته است.

بوسیله RFID تصمیمات آگاهانه بگیرید

در طول زمان، تمام قرائت ها می‌تواند به مقدار زیادی از داده‌های جالب بیافزایند. این داده‌ها می‌توانند به شما در تصمیم‌گیری برای اضافه کردن پالت های تجدیدپذیر به زنجیره تامین و یا نحوه تخصیص این دارایی‌ها کمک کنند تا بتوانید برای ارسال یک سفارش بزرگ آماده شوید. همچنین می‌توانید اطلاعاتی کسب کنید که کدام مشتری پالت‌ها را در طول مدت زمان بیشتری باز میگرداند، چه تعداد مشتری همزمان پالت هایی را در اختیار دارند.

شرکت تدبیر داده آویژه به عنوان ارائه دهنده تخصصی ترین راهکارهای RFID، آماده است تا با پیاده سازی این راهکارهای تخصصی به بهینه سازی کسب و کار شما کمک نماید.
این شرکت بوسیله همراهی با RFIDKALA، قادر است تمامی تجهیزات مورد نیاز برای پیاده سازی این راهکارها را تامین نماید.

4 دیدگاه دربارهٔ «سه دلیل الزام پیگیری و ردیابی اموال بوسیله RFID»

 1. اموال داری مبتنی بر RFID

  سلام
  شما سیستم اموال داری هوشمند مبتنی بر RFID دارید؟
  حدود قیمت هم لطف کنید ممنون میشم.

  1. سلام و ادب خدمت شما
   بله اموال داری مبتنی بر RFID از جمله راهکارهایی است که شرکت آویژه ارائه می‌دهد.
   شما می‌تونید بر آگاهی از اطلاعات بیشتر این محتوا رو مطالعه کنید و درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در این حوزه داشتید، میتونید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش راهکار شما رو راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا