جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

به دلیل تعمیرات خطوط تلفن، از تاریخ 26 لغایت 28 فروردین تمامی خطوط تلفن شرکت قطع می‌باشد؛ به منظور ارتباط با کارشناس‌های شرکت از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتس‌آپ، پاسخگوی شما خواهیم بود.

عضویت آویژه در سندیکای شرکت‌ های شناسایی و مکان یابی رادیویی (PRICS)

سندیکای شرکت‌ های شناسایی و مکان یابی رادیویی (PRICS)  در سال 1388 به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت شکل گرفت. این سندیکا در حوزه سامانه شناسایی امواج رادیویی (RFID)، سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS)، اینترنت اشیا (IOT) و سامانه موقعیت یاب و مکان یاب جهانی (GPS) فعالیت دارد. این سندیکا با جلب مشارکت و سرمایه گذاری داخلی و خارجی و ایجاد ظرفیت های آموزشی برای رشد و به روز نگه داشتن علمی و فنی اعضای خود، فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی بسیاری را برای اعضای خود خلق می‌کند.

شرکت تدبیر داده آویژه از سال 1386 در حوزه فناوری اطلاعات (IT) فعالیت خود را آغاز نمود و تا ایجاد تخصصی ترین مجموعه در حوزه طراحی و پیاده سازی راهکارهای ردیابی و شناسایی، مبتنی بر امواج الکترومغناطیسی (RFID) پیش رفت. این شرکت که امروزه از آن به عنوان شرکتی که بیشترین تعداد پروژه های اجرا شده در زمینه تکنولوژی های حوزه شناسایی و ردیابی از جمله تکنولوژی RFID را دارد یاد میشود، به تازگی به عضویت این سندیکا در آمده‌است و در راستای تحقق چشم انداز خود، مامور ایجاد سازمانی هوشمند و داده محور می باشد.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن