rfid برای افزایش بهره وری

مهم ترین جنبه های تکنولوژی برای صنعت خرده فروشی در سال ۲۰۱۷

مشتری مداری نیازمند تجدید نظر کامل در فرآیندهای فروشگاه ، فن آوری و پرسنل می باشد و خرده فروشان یقینا به ترکیب فن آوری های زیر در تمام کانال های خرید خود در سال ۲۰۱۷ نیاز خواهند داشت.
– پویایی بیشتر
بر اساس سرعت گرفتن فرایند دریافت اطلاعات به صورت آنلاین، مشتری در حال حاضر انتظار خدماتی مشابه در فروشگاه را نیز دارد.
– شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) بینش در زمان واقعی و در دسترس بودن
استفاده بیشتر ازRFID منجر به بهبود خدمات به مشتریان و عملیات اجرایی درون سازمان شده و با بالا بردن سرعت فرایندهای مربوط به موجودی و درون فروشگاهی، به پردازش فرآیندها با اطلاعات زمان واقعی کمک خواهد کرد.
– کانال همه کاره خرده فروشی
ادغام تمام کانال ها از طریق فن آوری و نیز دیجیتالی کردن فعالیت های درون فروشگاه، نه تنها تضمین کننده یک تجربه موفق برای مشتری با خدماتی مانند کلیک و جمع آوری می باشد، بلکه باعث کاهش ذخیره بیش از اندازه شده و مولد دانش اضافی در مورد مشتری می باشد.
– اینترنت اشیاء (IoT)
روز به روز خرده فروشان بیشتری به استفاده از فرصت های متعدد فراهم شده توسط اینترنت اشیا و خدمات مبتنی بر ابر برای درک بهتر مشتریان خود، افزایش اثربخشی و بهبود تجربه خرید مشتری روی می آورند.
– هوش مصنوعی
هوش مصنوعی به عنوان بخشی از دگرگونی های دیجیتال اهمیت خود را در صنعت خرده فروشی به دست می آورد. سیستم های خود یادگیرنده و توصیه های پیش بینی کننده با شروع از نیاز مشتری و پیش بینی های فروش محور برای خرید و تجارت تا توصیه های خرید به مصرف کنندگان در یک فروشگاه، اتاق پرو و یا به صورت آنلاین ایجاد خواهند شد.

اسکرول به بالا